Aanwezig. André, Ronny, Jan, Willy, Eddy, Paul, Roger, Ivo, Marc, Peter, Stefan, Jelle, Eric.

We hadden weer een jarige, Ivo proficiat en nog vele gezonde modelbouwjaren gewenst.

Spoor1. Super zeldzame tram, gemaakt voor expo 58, heeft zijn rondjes gereden. André heeft een demonstratie gegeven hoe men water moet behandelen voor gebruik in Live steam ketels.

Jan bracht een snijapparaat voor styrofoom en dgl mee, mogen dit gebruiken, waarvoor dank.

Westerlo . Uitgeladen.

Zandtram. Uitgeladen en opgesteld. Zijn wat punten die herstellingen nodig hebben. Blokjes lijmen op de achtergrond naast de verticale steunen zodanig dat we de bovenkant kunnen klemmen. Spoorovergang bochtzijde zichtbare, schaduwstation is los, terug positioneren en bevestigen. Een verstevigingslat bevestigen aan een fries, staat wat rond. Driver ledpaneel had slecht contact. Is hersteld.

Voneche. Getest met pc, is in orde. Kabels verwijderd, opletten bij montage, rustig aan zijn fragiel !!!!!! De plaats waar voneche nu staat afgeplakt met tape, zodanig dat we bij de montage weten waar ze stond. Baan opgemeten, handig voor plaatsing.

Neffe. verstevigingslatten voorzien aan het schaduwstation.

Algemeen. De shirts zijn geleverd, kosten €13 per stuk.

Ontraxs. Deelnemers, Jan, Marc, Mark, Stefan, Eddy. 12u30 aan lokaal, demonteren en laden. Tijdens de beurs is er gratis koffie, thee en water voorzien. We nemen indien gewenst wat frisdrank en bier mee. Let wel dit zal dan wel zelf betalend zijn, in tegenstelling tot andere beurzen waar we een vergoeding krijgen.

Donderdag is het ook gewone clubdag, De spoor 1 mannen zijn er vanaf 14u. Voor de HO mannen, Westerlo kan terug opgesteld worden. Wel schroefmachine en dop 10 en 13 meebrengen, de Makita gaat mee naar Utrecht. 
Scherpenheuvel, scenery bijwerken.
Neffe schaduwstation aanpassen, pasmodule maken, kurk lijmen.

Dat was het, tot de volgende.....